clock  SEČ |  UTC | 1 z 118 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English

Novinky

14.12.2014
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

14.12.2014
Den 8 - Oficiální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2014/15:
Bob Fielder (CKF), Erwin de Bruin (EDB), Thomas Holloran (TWH)
& Miloš "Cadfael" Koch (MK).

CondorWorld Medlánky Cup 2014 › Výsledky › Den 1 › 25.10.2014

Trénink Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 672 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 JantarStd3 217.81 km 02:10:48 99.9 km/h 0 672
2 Finished Arne-Martin Guettler AXM LN-GOD LS4 217.81 km 02:06:11 103.6 km/h 0 669
3 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 LS4 217.81 km 02:06:59 102.9 km/h 0 662
4 Finished Radek Mica RUM OK-5417 ASW19 217.81 km 02:12:13 98.8 km/h 0 660
5 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASW19 217.81 km 02:12:30 98.6 km/h 0 657
6 Finished Hans Nyc JN OK-6200 ASW19 217.81 km 02:13:38 97.8 km/h 0 648
7 Finished Martin Dvorak CCC OK-9252 JantarStd3 217.81 km 02:13:38 97.8 km/h 1 647
8 Finished T Bastiaanse SHT PH-1524 JantarStd3 217.81 km 02:13:55 97.6 km/h 0 645
9 Finished Ronald Deerenberg BVO PH-DSA ASW19 217.81 km 02:14:09 97.4 km/h 0 644
10 Finished Mikko Nurminen MX OH-900 ASW19 217.81 km 02:14:44 97 km/h 2 637
11 Finished Laszlo Orsy EJE HU-EJE LS4 217.81 km 02:10:32 100.1 km/h 0 631
12 Finished Norbert Kiss CN HA-1974 JantarStd3 217.81 km 02:15:39 96.3 km/h 0 631
13 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASW19 217.81 km 02:16:19 95.9 km/h 0 626
14 Finished Soenke Neumann SN D-0815 ASW19 217.81 km 02:16:23 95.8 km/h 0 625
15 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 JantarStd3 217.81 km 02:17:09 95.3 km/h 0 619
16 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 ASW19 217.81 km 02:17:55 94.8 km/h 1 612
17 Finished Bob Fielder CKF 3110 ASW19 217.81 km 02:17:48 94.8 km/h 3 611
18 Finished Pj S PJS PH-PJS ASW19 217.81 km 02:18:15 94.5 km/h 0 611
19 Finished Echo DeltaBravo EDB PH-1999 LS4 217.81 km 02:13:03 98.2 km/h 0 610
20 Finished Tom Bouctou BIR D-9876 ASW19 217.81 km 02:18:17 94.5 km/h 0 610
21 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY LS4 217.81 km 02:13:33 97.8 km/h 0 606
22 Finished Eduardo Campolina EWC PLANABH ASW19 217.81 km 02:18:50 94.1 km/h 0 606
23 Finished Tomasz Lazorko PSP SP-0998 ASW19 217.81 km 02:19:42 93.5 km/h 0 599
24 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 ASW19 217.81 km 02:20:03 93.3 km/h 0 597
25 Finished Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE LS4 217.81 km 02:16:32 95.7 km/h 0 583
26 Finished Marcin Martyna MRM SP-2987 JantarStd3 217.81 km 02:21:53 92.1 km/h 3 580
27 Finished Mariusz Pacholczyk MP1 SP-1313 JantarStd3 217.81 km 02:22:43 91.6 km/h 1 576
28 Finished Milos Koch MK OK-1823 ASW19 217.81 km 02:23:16 91.2 km/h 0 573
29 Finished Piotr Raczynski PIT SP-2901 JantarStd3 217.81 km 02:23:52 90.8 km/h 0 569
30 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 ASW19 217.81 km 02:24:44 90.3 km/h 0 562
31 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 ASW19 217.81 km 02:24:49 90.2 km/h 0 562
32 Finished Kresimir Hrastovec KH 9A-007 JantarStd3 217.81 km 02:25:31 89.8 km/h 0 557
33 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY ASW19 217.81 km 02:26:50 89 km/h 0 548
34 Finished Martin Stransky SMS OK-6564 ASW19 217.81 km 02:26:53 89 km/h 0 547
35 Finished Martin Semrad MSE OK-DAR JantarStd3 217.81 km 02:30:12 87 km/h 0 525
36 Finished Mime Eric J51 ACT40 ASW19 217.81 km 02:30:30 86.8 km/h 0 523
37 Finished Marcin Domagala MDC SP-2125 JantarStd3 217.81 km 02:31:51 86.1 km/h 0 514
38 Finished Josef Spirik S50 SPIRA ASW19 217.81 km 02:32:59 85.4 km/h 0 507
39 Finished Alexander Novikov AVN UA-AVN JantarStd3 217.8 km 02:33:44 85 km/h 0 502
40 Finished Cseri Laszlo CSL HA-CSL LS4 217.81 km 02:32:56 85.4 km/h 0 470
41 Finished Slava Raduga 050 RA-DUGA ASW19 217.81 km 02:37:33 82.9 km/h 9 470
42 Finished Marko Kauzlaric 202 9A-GAJ JantarStd3 217.81 km 02:38:58 82.2 km/h 0 470
43 Finished Miloslav Fiser UB OK-0376 ASW15 217.81 km 02:44:19 79.5 km/h 0 467
44 Finished Hubert Bernhardt HB F-CHUB LS4 217.81 km 02:34:21 84.7 km/h 0 462
45 Finished Jiri Ehrenberger PJE OK-6417 ASW19 217.81 km 02:41:57 80.7 km/h 0 453
46 Finished Jaryk Pauer Y1 OK-0804 LS4 217.81 km 02:37:00 83.2 km/h 0 446
47 Finished Radoslav Pur EZ OK-3734 LS4 217.81 km 02:45:58 78.7 km/h 0 396
48 Finished Olda Kounovsky OK OK-UFOK ASW15 217.8 km 03:11:21 68.3 km/h 0 335
49 Outland J Angenendt JO D-1985 ASW15 201.16 km 0 270
50 Outland Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW19 164.51 km 1 213
51 Outland Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH JantarStd3 150.7 km 1 195
52 Outland Jiri Holub JHO OK-4408 Libelle 129.6 km 0 174
53 Outland Alain Zutter AZZ F-CGAZ ASW19 122.71 km 0 160
54 Outland Laszlo Flora-Nagy FNL H-FLORA LS4 92.01 km 0 115
55 Outland T Broty TB OK-0516 ASW19 43.48 km 0 57
56 Outland Nikolay Pavlov IW7 IW-777 ASW19 42.84 km 0 56
57 No IGC Adrien Henry 19 D-3948 JantarStd3 217.8 km 02:13:59 97.5 km/h 0 0
57 No IGC Marcin May MAY SP-4545 JantarStd3 217.8 km 02:17:46 94.9 km/h 0 0
57 No IGC Tomasz Zwolinski TZ2 SP-0028 JantarStd3 2.9 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 1 › 25.10.2014 › 20:00 CEST › Sobota

Briefing Map

Server:CondorWorld Medlánky Cup
Heslo:
Datum:25.10.2014
Čas:20:00 CEST (18:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Czechoslovakia 3.0
Třída:Club Class (IGC index used)
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:20.06.2015
Výška startu:max. 2400 m QNH


Vzlet:Medlanky
Start:Medlanky
1. TP:LITOVEL
2. TP:HANUSOVICE
3. TP:VIR HRAZ
4. TP:VEVERI HR
Cíl:Medlanky
Vzdálenost:218 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Upozornění: jsou aktivní zakázané prostory - sledujte PDA po celou dobu letu! Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


download Stáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus