clock  SEČ |  UTC | 1 z 118 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English

Novinky

14.12.2014
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

14.12.2014
Den 8 - Oficiální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2014/15:
Bob Fielder (CKF), Erwin de Bruin (EDB), Thomas Holloran (TWH)
& Miloš "Cadfael" Koch (MK).

CondorWorld Medlánky Cup 2014 › Výsledky › Den 2 › 01.11.2014

Trénink Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 695 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 LS4 236.47 km 02:14:19 105.6 km/h 0 695
2 Finished Marcin May MAY SP-4545 JantarStd3 236.47 km 02:23:52 98.6 km/h 0 665
3 Finished Ronald Deerenberg BVO PH-DSA ASW19 236.47 km 02:25:06 97.8 km/h 0 656
4 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASW19 236.47 km 02:26:27 96.9 km/h 0 647
5 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 ASW19 236.47 km 02:26:35 96.8 km/h 0 646
6 Finished Radek Mica RUM OK-5417 ASW19 236.47 km 02:26:52 96.6 km/h 2 642
7 Finished Echo DeltaBravo EDB PH-1999 LS4 236.47 km 02:22:31 99.6 km/h 0 635
8 Finished Martin Dvorak CCC OK-9252 JantarStd3 236.47 km 02:28:12 95.7 km/h 0 635
9 Finished T Bastiaanse SHT PH-1524 JantarStd3 236.47 km 02:28:51 95.3 km/h 0 631
10 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY ASW19 236.47 km 02:29:22 95 km/h 0 627
11 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASW19 236.47 km 02:29:48 94.7 km/h 0 625
12 Finished Bob Fielder CKF 3110 ASW19 236.47 km 02:29:24 95 km/h 3 624
13 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 JantarStd3 236.47 km 02:31:33 93.6 km/h 0 613
14 Finished Eric Mimaud J51 ACT40 ASW19 236.47 km 02:30:23 94.3 km/h 9 612
15 Finished Leszek Tomasik LTO SP-2188 JantarStd3 236.47 km 02:32:29 93 km/h 0 608
16 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH JantarStd3 236.47 km 02:32:45 92.9 km/h 3 603
17 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW19 236.47 km 02:34:26 91.9 km/h 1 595
18 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 JantarStd3 236.47 km 02:35:12 91.4 km/h 0 591
19 Finished Kresimir Hrastovec KH 9A-007 JantarStd3 236.47 km 02:35:49 91.1 km/h 0 587
20 Finished Tom Holloran TWH N220TH LS4 236.46 km 02:30:26 94.3 km/h 0 584
21 Finished Dmitry Andreyev D2A - LS4 236.47 km 02:30:29 94.3 km/h 0 584
22 Finished Milos Koch MK OK-1823 ASW19 236.47 km 02:36:45 90.5 km/h 0 582
23 Finished Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 JantarStd3 236.47 km 02:37:03 90.3 km/h 0 580
24 Finished Hubert Bernhardt HB F-CHUB LS4 236.47 km 02:31:42 93.5 km/h 0 576
25 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 ASW19 236.47 km 02:38:17 89.6 km/h 0 573
26 Finished Slava Raduga 050 RA-DUGA ASW19 236.47 km 02:38:40 89.4 km/h 0 571
27 Finished Marcin Domagala MDC SP-2125 JantarStd3 236.47 km 02:38:45 89.4 km/h 0 570
28 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 ASW19 236.47 km 02:40:09 88.6 km/h 0 562
29 Finished Martin Stransky SMS OK-6564 ASW19 236.47 km 02:40:37 88.3 km/h 0 560
30 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 ASW19 236.47 km 02:41:08 88.1 km/h 0 557
31 Finished Alain Zutter AZZ F-CGAZ ASW19 236.47 km 02:45:06 85.9 km/h 0 535
32 Finished Sasa Mihajlovic SM1 9A-GSM1 JantarStd3 236.47 km 02:45:15 85.9 km/h 0 534
33 Finished Jan Svetlik JS6 ARADAC ASW19 236.47 km 02:45:26 85.8 km/h 0 533
34 Finished Josef Spirik S50 SPIRA ASW19 236.47 km 02:47:34 84.7 km/h 0 522
35 Finished Alexander Novikov AVN UA-AVN JantarStd3 236.47 km 02:50:28 83.2 km/h 0 507
36 Finished Paca84 Laurent LM1 PACA84 ASW19 236.47 km 02:51:08 82.9 km/h 0 504
37 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 ASW19 236.47 km 02:51:42 82.6 km/h 0 501
38 Finished Hans Nyc JN OK-6200 ASW19 236.47 km 02:52:13 82.4 km/h 0 499
39 Finished Radoslav Pur EZ OK-3734 LS4 236.47 km 02:46:23 85.3 km/h 0 495
40 Finished Peter Jan Schoonen PJS PH-PJS ASW19 236.47 km 02:55:42 80.8 km/h 1 481
41 Finished Marcin Martyna MRM SP-2987 JantarStd3 236.47 km 02:34:52 91.6 km/h 125 468
42 Finished Jirka Krcmar JIK OK-7103 ASW19 236.47 km 02:59:49 78.9 km/h 0 463
43 Finished Evgeniy MOm 025 RA-054 ASW19 236.47 km 03:06:09 76.2 km/h 0 436
44 Finished Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE LS4 236.47 km 02:45:35 85.7 km/h 126 373
45 Outland Gunnar Axelsson G80 SE-UPP ASW19 195.71 km 0 289
46 Outland Sergio Chausov SVC UR-BEAR JantarStd3 192.78 km 0 285
47 Outland Jiri Loos JL2 OK-LOOS Libelle 181.22 km 0 276
48 Outland Pavel Snajdr ST LT5 LS4 101.09 km 3 141
49 Outland Martin Semrad MSE OK-DAR JantarStd3 91.61 km 0 135
50 Outland Robin Martinus RAM I-CJJP LS4 80.56 km 0 115
51 Outland Tomasz Zwolinski TZ2 SP-0028 JantarStd3 58.19 km 0 86
52 No IGC Michal Novak MHB OK-6446 LS4 170.9 km 1 0
53 No IGC J Angenendt JO D-1985 ASW15 103.4 km 0 0
54 No IGC Boguslaw Wegierski 5W SP-4065 ASW19 86.3 km 0 0
55 No IGC Nikolay Pavlov IW7 IW-777 ASW19 60.3 km 1 0
56 No IGC Radek Pilar RP9 OK-7412 ASW19 209.3 km 0 0
57 No IGC Arne-Martin Guettler AXM LN-GOD LS4 84.2 km 135 0
58 Crashed Jiri Holub JHO OK-4408 Libelle 73.2 km 0 0
59 Crashed Olda Kounovsky OK OK-UFOK ASW15 53.32 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 2 › 01.11.2014 › 20:00 CET › Sobota

Briefing Map

Server:CondorWorld Medlánky Cup
Heslo:
Datum:01.11.2014
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Czechoslovakia 3.0
Třída:Club Class (IGC index used)
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:21.06.2015
Výška startu:max. 2400 m QNH


Vzlet:Medlanky
Start:RECKOVICE
1. TP:MORKOVICE
2. TP:KONICE
3. TP:MOR.BEROUN
4. TP:VEVERI HR
Cíl:Medlanky
Vzdálenost:237 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Upozornění: jsou aktivní zakázané prostory - sledujte PDA po celou dobu letu! Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


download Stáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus