clock  SEČ |  UTC | 1 z 118 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English

Novinky

14.12.2014
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

14.12.2014
Den 8 - Oficiální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2014/15:
Bob Fielder (CKF), Erwin de Bruin (EDB), Thomas Holloran (TWH)
& Miloš "Cadfael" Koch (MK).

CondorWorld Medlánky Cup 2014 › Výsledky › Den 3 › 08.11.2014

Trénink Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 604 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 LS4 217.77 km 02:00:35 108.3 km/h 0 604
2 Finished Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 JantarStd3 217.77 km 02:07:40 102.3 km/h 0 587
3 Finished Jan Merettig JAM D-2386 ASW19 217.77 km 02:08:45 101.5 km/h 0 579
4 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 JantarStd3 217.77 km 02:09:32 100.9 km/h 0 573
5 Finished Echo DeltaBravo EDB PH-1999 LS4 217.77 km 02:04:50 104.7 km/h 0 571
6 Finished Andrzej Czop CIA SP-3043 LS4 217.77 km 02:05:24 104.2 km/h 0 567
7 Finished Martin Dvorak CCC OK-9252 JantarStd3 217.77 km 02:10:46 99.9 km/h 0 564
8 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY LS4 217.77 km 02:06:19 103.4 km/h 0 560
9 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASW19 217.77 km 02:12:03 98.9 km/h 0 555
10 Finished Hans Nyc JN OK-6200 ASW19 217.77 km 02:13:13 98.1 km/h 0 547
11 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 ASW19 217.77 km 02:13:16 98 km/h 0 547
12 Finished Mariusz Pacholczyk MP1 SP-1313 JantarStd3 217.77 km 02:13:46 97.7 km/h 0 544
13 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 JantarStd3 217.77 km 02:13:57 97.5 km/h 0 542
14 Finished Henryk Piekos HPO SP-3468 ASW19 217.77 km 02:14:08 97.4 km/h 0 541
15 Finished Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE LS4 217.77 km 02:09:10 101.2 km/h 0 540
16 Finished T Bastiaanse SHT PH-1524 JantarStd3 217.77 km 02:14:34 97.1 km/h 0 538
17 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 ASW19 217.77 km 02:15:20 96.5 km/h 0 533
18 Finished Bob Fielder CKF 3110 ASW19 217.77 km 02:15:21 96.5 km/h 6 527
19 Finished Slava Raduga 050 RA-DUGA ASW19 217.77 km 02:16:01 96.1 km/h 2 527
20 Finished Dmitry Andreyev D2A - LS4 217.77 km 02:11:20 99.5 km/h 0 525
21 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY ASW19 217.77 km 02:16:45 95.6 km/h 0 524
22 Finished Leszek Tomasik LTO SP-2188 JantarStd3 217.77 km 02:17:02 95.3 km/h 0 522
23 Finished Mime Eric J51 ACT40 ASW19 217.77 km 02:17:00 95.4 km/h 4 518
24 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASW19 217.77 km 02:17:18 95.2 km/h 2 518
25 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 ASW19 217.77 km 02:18:11 94.6 km/h 0 515
26 Finished Marcin May MAY SP-4545 JantarStd3 217.77 km 02:18:33 94.3 km/h 0 512
27 Finished Martin Stransky SMS OK-6564 ASW19 217.77 km 02:18:40 94.2 km/h 1 511
28 Finished Marcin Martyna MRM SP-2987 JantarStd3 217.77 km 02:19:05 93.9 km/h 0 509
29 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW19 217.77 km 02:19:45 93.5 km/h 0 505
30 Finished Tom Bouctou BIR D-9876 ASW19 217.77 km 02:20:01 93.3 km/h 0 503
31 Finished Kresimir Hrastovec KH 9A-007 JantarStd3 217.77 km 02:20:11 93.2 km/h 0 502
32 Finished Martin Semrad MSE OK-DAR JantarStd3 217.77 km 02:21:28 92.3 km/h 0 494
33 Finished Milos Koch MK OK-1823 ASW19 217.77 km 02:21:42 92.2 km/h 0 493
34 Finished Alexander Novikov AVN UA-AVN JantarStd3 217.77 km 02:21:54 92.1 km/h 0 492
35 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH JantarStd3 217.77 km 02:21:55 92.1 km/h 0 492
36 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 ASW19 217.77 km 02:24:04 90.7 km/h 0 479
37 Finished Josef Spirik S50 SPIRA ASW19 217.77 km 02:24:06 90.7 km/h 0 479
38 Finished Nikolay Pavlov IW7 IW-777 ASW19 217.77 km 02:25:02 90.1 km/h 0 474
39 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 ASW19 217.77 km 02:26:04 89.4 km/h 0 468
40 Finished Marko Kauzlaric 202 9A-GAJ JantarStd3 217.77 km 02:27:25 88.6 km/h 0 460
41 Finished Jiri Holub JHO OK-4408 Libelle 217.77 km 02:33:27 85.1 km/h 0 452
42 Finished Radoslav Pur EZ OK-3734 LS4 217.77 km 02:23:44 90.9 km/h 0 449
43 Finished Jiri Loos JL2 OK-LOOS Libelle 217.77 km 02:52:26 75.8 km/h 5 358
44 Outland Paca84 Laurent LM1 PACA84 ASW19 216.4 km 0 273
45 Outland Cseri Laszlo CSL HA-CSL LS4 210.49 km 0 256
46 Outland Michel Valade VAM F-CEVI LS4 147.85 km 0 180
47 Outland Robin Martinus RAM I-CJJP LS4 127.28 km 0 155
48 Outland Jiri Ehrenberger PJE OK-6417 ASW19 110.5 km 0 140
49 Outland Piotr Raczynski PIT SP-2901 JantarStd3 51.87 km 0 65
40 No IGC Tamas Pentz PT1 HA-1961 LS4 53.7 km 0 0
51 No IGC Piotr Woryna WR SP-3665 LS4 149.9 km 588 0
52 No IGC Sergio Solfa 1 LV-SDS LS4 118.2 km 0 0
53 No IGC J Angenendt JO D-1985 ASW15 48.8 km 0 0
54 No IGC Tom Holloran TWH N220TH LS4 0 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 3 › 08.11.2014 › 20:00 CET › Sobota

Briefing Map

Server:CondorWorld Medlánky Cup
Heslo:
Datum:08.11.2014
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Czechoslovakia 3.0
Třída:Club Class (IGC index used)
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:22.06.2015
Výška startu:max. 2400 m QNH


Vzlet:Medlanky
Start:RECKOVICE
1. OB:JEVICKO
2. OB:HLUBOKY ZR
3. OB:Stichovice
4. OB:MORKOVICE
5. OB:VEVERI HR
Cíl:Medlanky
Vzdálenost:218 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Upozornění: jsou aktivní zakázané prostory - sledujte PDA po celou dobu letu! Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


download Stáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus